Novinky

Podívejte se, jak vypadá voskový dvojník Steva Wozniaka

Před několika dny jsme vás informovali o videu, na kterém si spoluzakladatel Applu, Steve Wozniak nechával přeměřovat tělesné parametry, podle kterých pak světoznámé muzeum voskových figurín Madam Tussauds vyrobilo jeho umělého dvojníka. K odhalení sochy už došlo, takže se konečně můžeme podívat, jak voskový Woz nakonec vypadá. Na fotografii dokonce vedle figuríny pózuje opravdový také Steve.

wozniakwaxfigure

K odhalení došlo na Comic Conu v kalifornském San Franciscu, tedy právě ve městě, které technologickému světu vévodí. Ředitel muzea Chris Cooper na konferenci sdělil, že vedení muzea vybíralo hned z několika osob technologického průmyslu. Ve hře byl také například CEO automobilky Tesla Motors Elon Musk nebo zakladatel Googlu Larry Pageovi, nakonec však vyhrál právě Woz, který se již za nedlouho natrvalo usadí vedle svého někdejšího kamaráda, Steva Jobse.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button