AktualityNovinkySoutěž

Vyhlášení letní soutěže o příslušenství Urban Revolt pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus

Letní soutěž o ochranné příslušenství pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus, kterou jsme pro vás se značkou Urban Revolt připravili, je za námi. Nehodláme vás příliš dlouho napínat a proto se rovnou vrhneme na vyhlášení vítězů. Pro získání první až třetí ceny stačilo zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku jako 10., 20. a 30. v pořadí.

20150630_175802

O co se soutěžilo?

  • 1. až 3. místo: Ochranný kryt Urban Revolt Endura pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus (recenze) a temperované sklo Tempered Glass Screen Protector pro iPhone 6 Plus (recenze).
  • 4. až 12. místo: Ochranný kryt Urban Revolt Endura pro iPhone 6 či iPhone 6 Plus.

1. až 3. místo získávají: 

Libor Čech
Jan Manas
Petr Kříž

4. až 12. místo získávají: 

Zdeněk Mrkva, Vítek Charvát, Tomáš Kodydek, Marian Rohoška, Martin Hansgut, Mirka Škampová, Ondřej Jakubec, Jan Žežulka, Miroslav Javůrek

UR_Endura_family

 

Výhercům gratulujeme! Všichni budou v nejbližší době kontaktováni na uvedených e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Pokud je vaše jméno mezi výherci, nezapomeňte si pečlivě kontrolovat e-mailovou schránku. Pokud od vás neobdržíme reakci do 48 hodin, výhra propadne dalšímu soutěžícímu v pořadí.

Jestliže se na vás štěstí neusmálo, nemusíte zoufat. Tato soutěž nebyla poslední a v nejbližší době pro vás připravíme další. Nezapomeňte nás proto sledovat na našem Facebooku nebo Twitteru.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button