Soutěž

Vyhlášení soutěže o mikrofon Rode VideoMic Me-L. Na koho se štěstí usmálo tentokrát?

Od minulé neděle (9. prosince) jste na Českém Macu mohli soutěžit o špičkový mikrofon Rode VideoMic Me-L s Lightning konektorem. Jediné, co jste museli udělat, bylo odpovědět na soutěžní otázku a mít také trochu štěstí. Abychom zaručili maximálně spravedlivé rozhodování, přistoupili jsme k tomu jako správní Apple fanoušci. Výherce totiž vybrala hlasová asistentka Siri, které jsme se zeptali na náhodné číslo v rozmezí od 1 do 145. Přesně tolik se vás totiž rozhodlo soutěžit v naší vánoční soutěži.

Výhercem se stává…

Celý průběh jsme pak zdokumentovali formou Stories na našem Instagramu CeskyMac. A na koho se tedy usmálo štěstí tentokrát? Odpověď Siri zněla jasně – číslo 31. Pod tímto pořadovým číslem se ukrývala e-mailová adresa uživatele (renebecker.g@xxx.com), který letos pod stromečkem najde o jeden dárek navíc. Výherci gratulujeme a přejeme mu, ať mu mikrofon slouží k plné spokojenosti.

Partnerem soutěže byla společnost Disk Multimedia, která se již dvacet let zabývá prodejem, pronájmem a poradenstvím v oblasti obrazové a zvukové techniky.

Pokud jste nevyhráli, rozhodně nezoufejte! V následujících dnech se můžete těšit na další soutěž o velmi zajímavou vychytávku do domácnosti. Aby vám nic neuniklo, doporučujeme sledovat náš web a sociální sítě, kde se o všem včas dozvíte.

 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button