Soutěž

Soutěž o digitální dveřní kukátko Yale, gadget, který by neměl chybět v žádné moderní domácnosti

Z vašich reakcí moc dobře víme, že soutěže u nás na webu máte rádi. Rozhodli jsme se vám udělat radost a připravit další o zajímavý gadget, který se hodí do každé domácnosti. Tentokrát si můžete zasoutěžit o digitální dveřní kukátko Yale 5800 s mnoha užitečnými benefity.

Co je digitální dveřní kukátko?

Chcete jednoduchým způsobem zvýšit bezpečí vašeho bytu? Máte v domácnosti malé děti nebo starší obyvatele, kterým chcete dopřát zvláštní ochranu? To vše vám umožní digitální kukátka značky YALE.

Každý z nás zná klasické dveřní kukátko. Jeho digitální varianta ale přináší daleko vyšší bezpečí a komfort. Digitální dveřní kukátko Yale nabízí velký barevný displej a záznam obrazu.

Yale DVV 5800: klíčové funkce a benefity

Optické kukátko poskytuje základní přehled o dění před dveřmi. Má ale tři základní nevýhody: na chodbě musí být světlo, abyste viděli, kdo se pohybuje před dveřmi.  Návštěvník na chodbě může ze zatmění kukátka zjistit, že se do něj díváte, tedy že jste doma. I taková drobná informace se může nezvaným návštěvníkům hodit. A konečně – když si návštěvník stoupne těsně vedle zdi, nemusíte ho vždycky vidět.

S digitálním kukátkem Yale se těchto nevýhod můžete zbavit, a přidat navíc vlastnosti, které klasické řešení nemůže nabídnout. Předně, nikdo neuvidí, že se na něj díváte, takže odstraňuje riziko, že někdo využije toho, že ví, že jste za dveřmi. Kukátko je širokoúhlé, takže uvidíte i ty, kdo se pokusí schovat. Díky podpoře nočního režimu dokonce nevadí, když bude na chodbě trochu šero.

A to nejlepší – kukátko automaticky nahraje každý pohyb za dveřmi. Budete mít tedy vždy záběr člověka, který se na vás snažil dozvonit, a to včetně zaznamenání data a času. Po příchodu domů tak zjistíte, kdo vás sháněl, a můžete se podle toho zařídit. Někomu možná zavoláte zpátky, u někoho aspoň budete mít důkaz, že u vás skutečně byl (hodí se zejména u pošťaček a nejrůznějších kurýrů). Stejně tak můžete odhalit třeba tipaře, který u vás bude opakovaně dopoledne zvonit a zkoušet, jestli je někdo doma. 

Instalace je snadnější, než myslíte

Digitální dveřní kukátko Yale 5800 se instaluje do standardního otvoru pro kukátko, který má průměr 14 mm. Je vhodné pro dveře tloušťky 38-110 mm, napájí ho čtyři AAA baterie. Obsahuje širokoúhlý snímač s nočním viděním a také integrovaný domovní zvonek. V okamžiku, kdy někdo zazvoní, začne kukátko nahrávat.

Soutěž o digitální dveřní kukátko Yale 5800 

Digitální kukátka Yale si můžete koupit v e-shopech Mironet a Alza a také v obchodních řetězcích Hornbach, Bauhaus a Unihobby. Na daných prodejnách si rovněž kukátko můžete detailně prohlédnout a přesvědčit se o jeho výhodách. Právě na jeden z důležitých parametrů kukátka se ptáme rovněž v naší soutěžní otázce.

Vylosovaný výherce, který otázku zodpoví správně, obdrží od společnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. digitální kukátko Yale 5800 v hodnotě 3 799 Kč. Nápovědu naleznete na webu výrobce. Pokud byste nechtěli hledat, sledujte náš Instagram, kde vám následujících dnech napovíme.

Pravidla soutěže

  • Soutěž se koná v termínu od 28. února 2019, 12:00 a končí 10. března 2019. Hlasovat lze do 12:00.
  • Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a Slovenska.
  • Výherce bude vybrán formou losování, které proběhne 10. března. Jeho průběh můžete sledovat na našem instagramovém profilu Český Mac.
  • Šanci na výhru mají pouze ti, co vyplní e-mailovou adresu a odpoví správně na soutěžní otázku.
  • Výherce bude kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro doručení výhry.

Soutěž byla ukončena!

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button