Soutěž

Vyhlášení soutěže o digitální dveřní kukátko Yale. Na koho se štěstí usmálo tentokrát?

Od 28. února jste na Českém Macu mohli soutěžit o digitální dveřní kukátko Yalem 5800. Jediné, co jste museli udělat, bylo správně odpovědět na soutěžní otázku na soutěžní otázku a mít také trochu štěstí. Abychom zaručili maximálně spravedlivé rozhodování, přistoupili jsme k tomu jako správní Apple fanoušci. Výherce totiž vybrala hlasová asistentka Siri, které jsme se zeptali na náhodné číslo v rozmezí od X do X. Přesně tolik se vás totiž rozhodlo zúčastnit v naší soutěži.

Výhercem se stává…

Celý průběh jsme pak zdokumentovali formou Stories na našem Instagramu CeskyMac. A na koho se tedy usmálo štěstí tentokrát? Odpověď Siri zněla jasně – číslo 127. Pod tímto pořadovým číslem se ukrývala e-mailová adresa uživatel marie1177@xxx.cz, kterého budeme v brzké době kontaktovat. Výherci gratulujeme a přejeme, ať mu výhra slouží k plné spokojenosti.

Pokud jste nevyhráli, rozhodně nemusíte zoufat. Brzy se totiž můžete těšit na další soutěže o spousty zajímavých vychytávek. Aby vám žádná z nich neunikla, doporučujeme sledovat náš web a sociální sítě(Instagram, Facebook, Twitter), kde se o všem včas dozvíte.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button