Soutěž

Vánoční soutěž o směrový mikrofon Rode VideoMic Me-L s Lightning konektorem

Apple se vždy snaží, aby jeho iPhony patřily mezi absolutní špičku v natáčení videa. A nutno podotknout, že se mu to stále daří. Aktuální iPhone Xs a iPhone Xs Max předvádí v tomto směru naprosto fenomenální výsledky. Kvalita videa se ovšem neodvíjí pouze od vizuální stránky. Neméně důležitým aspektem je také zvuková stopa. Integrované mikrofony nabízí poměrně slušný záznam, nicméně pokud to s videem myslíte alespoň trochu vážně, dříve či později se začnete poohlížet po externím mikrofonu. Do této kategorie příslušenství spadá Rode VideoMic Me-L, o který si můžete na Českém Macu zasoutěžit.

Rode VideoMic Me-L

Rode VideoMic Me-L je směrový mikrofon s Lightning konektorem, který je určen pro přímé použití s iPhonem či iPadem. Díky kardioidní směrové charakteristice dokáže potlačit okolní ruchy a zaznamenat pouze to, co chcete vy. Příjemným benefitem je 3,5mm audio vstup na sluchátka pro monitoring při nahrávání.

Součástí balení je také chlupatý windshield, který se hodí především při natáčení ve venkovním prostředí. Přestože je Rode VideoMic Me-L kompaktním kouskem, v ledasčem si nezadá s profesionálně laděnými mikrofony. Může za to především dlouholetá zkušenost australského výrobce, jehož mikrofony jsou považovány za to nejlepší, co si můžete pro nahrávání zvuku pořídit.

O tom, že se jedná o velmi kvalitní produkt svědčí i kladné hodnocení v recenzích, odkud si Rode VideoMic Me-L odnáší pouze pozitivní hodnocení. A co udělat proto, abyste tento hodnotný kousek příslušenství získali. Stačí se pouze zapojit do naší soutěže, zodpovědět soutěžní otázku a mít alespoň trochu štěstí.

Partnerem soutěže je společnosti Disk Multimedia, která se již dvacet let zabývá prodejem, pronájmem a poradenstvím v oblasti obrazové a zvukové techniky.

Pravidla soutěže

  • Soutěž se koná v termínu od 9. prosince 2018, 10:00 a končí 15. prosince 2018, 23:59.
  • Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a Slovenska.
  • Výherce bude vybrán formou losování, které proběhne 16. prosince 2018. Jeho průběh můžete sledovat na našem instagramovém profilu Český Mac.
  • Šanci na výhru mají pouze ti, co vyplní e-mailovou adresu a odpoví správně na soutěžní otázku.
  • Výherce bude kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro doručení výhry.

Soutěž již byla ukončena

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button