AktualityiPhoneNovinkyRecenze

Test krytu Urban Revolt Endura: Elegantní ochrana pro iPhone

Každý, kdo si jednou pořídil nový iPhone začal velice brzy přemýšlet o pouzdru, které by ho udrželo v perfektní kondici. Nám se do redakce dostal ochranný kryt Urban Revolt Endura, jenž na první pohled zaujme svým neotřelým designem. Na výběr máte ze třech barevných provedení – černá, zlatá a stříbrná. Zadní stranu krytu tvoří mřížka z lakovaného kovu. Perforace však nebyla zvolena pouze kvůli okrase. V kombinaci s ventilačními otvory slouží pro lepší příjem signálu a udržení optimální teploty telefonu.

_MG_7850

Aby nedošlo k poškrábání iPhonu, je vnitřní strana vybavena polykarbonátovou vložkou s povrchovou úpravou připomínající soft-touch. Co se týče ergonomie, tak po nasazení krytu musíme vyzdvihnout jistý úchop. Dalším příjemným bonusem je skvělá ochrana fotoaparátu. Opatrnější jedinci můžou svého kapesního mazlíčka v klidným svědomím položit na jakýkoliv povrch bez rizika poškrábání optiky. S tím zároveň souvisí celkové proporce, díky nimž iPhone získá o dalších pár milimetrů do každé strany.

_MG_7853

Ocenili bychom pouze, kdyby kryt lépe chránil horní stranu a bradu iPhonu. V průběhu testování jsme narazili pouze na jediný problém a to s neoriginálním kabelem nabíječky. Jeho silnější objímka totiž znemožňovala úplné zasunutí do napájecího konektoru. S originálním kabelem bylo vše v pořádku a proto to nelze brát jako vadu či nedostatek.

UR_Endura_family

Urban Revolt Endura je povedený kryt, který výrobce nabízí ve variantě pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Kladné body si od nás získává za použité materiály a solidní zpracování. Celková bytelnost zajišťuje skvělou ochranu telefonu před poškozením a dalšími vlivy. Jestliže hledáte ochránce pro svůj iPhone, můžeme tento kryt s klidným svědomím doporučit.

_MG_7854 _MG_7857 _MG_7859 _MG_7852

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button