AktualityNovinkySoutěž

Letní soutěž: Získejte příslušenství Urban Revolt pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus

S létem přichází čas dovolených, což je z pohledu našich kapesních mazlíčků nejrizikovější období, kdy dochází k jejich poškození. Zná to téměř každý, stačí chvilka nepozornosti při letních radovánkách a rázem je iPhone „bohatší” o škrábance či v horších případech prasklý displej. Ve spolupráci se značkou Urban Revolt jsme pro vás připravili soutěž o ochranné příslušenství pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus

20150630_175802

Co můžete vyhrát?

  • 1. až 3. místo: Ochranný kryt Urban Revolt Endura pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus (recenze) a temperované sklo Tempered Glass Screen Protector pro iPhone 6 Plus (recenze).
  • 4. až 12. místo: Ochranný kryt Urban Revolt Endura pro iPhone 6 či iPhone 6 Plus.

UR_Endura_family

Jak soutěžit?

Pokud chcete získat některou z výše uvedených cen, stačí se zapojit do naší soutěže, správně odpovědět na soutěžní otázku a mít alespoň trochu štěstí. Hlavní výhry získají ti, jejichž správné odpovědi nám dorazí do redakční pošty jako 10. v pořadí, 20. v pořadí a 30. v pořadí. Čtvrté až dvanácté místo bude čekat na dalších devět nejrychlejších čtenářů. To zní skutečně lákavě, co myslíte?

UR_TGSP_iP6_iP6Plus__2

Soutěžní otázka zní:

Soutěž byla již ukončena.

Správné odpovědi zasílejte na adresu admin(zavináč)ceskymac.cz a jako předmět uveďte Soutěž Urban Revolt. Výherce vyhlásíme v samostatném článku příští středu 8. července. Pokud si nechcete nechat ujít některou z dalších soutěží, které pro vás připravujeme, sledujte nás na Facebooku nebo Twitteru.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button