AktualityNovinky

Víme jak bude vypadat obal pro iPhone 6s. Jeho ztvárnění naznačuje možnost animovaných tapet

Dlouhoočekávaná keynote začne již za několik málo hodin. Tato událost je svátkem všech příznivců společnosti Apple, která přesně po roce představí další generaci jablečných novinek. Díky nekončícímu kolotoči úniků známe již s předstihem plánovanou výbavu a nově i podobu balení. Na internetu se totiž objevily fotografie krabičky, v které bude iPhone 6s distribuován novým zákazníkům.

blackfishtV porovnání s loňskou generací bude na přebalu vyobrazena barevná varianta, kterou dále ozdobí tapeta s rybičkou. Podle zákulisních informací to můžeme považovat za náznak animovaných pozadí, která půjde na nových iPhonech aktivovat. Tato možnost se má stát výsadou pouze „eskových“ modelů, jelikož animace jsou složené z fotografií ve vysokém rozlišení a jejichž rozpohybování si vyžádá nemalou porci procesorového výkonu. Ať už se jedná o reálné informace či nikoliv, veškerého rozklíčování se dočkáme již dnes večer.

iphone6scarpNaše redakce bude pochopitelně celou událost sledovat a po jejím skončení se můžete těšit na souhrné články s veškerými podrobnostmi o představených novinkách. Nezapomeňte nás proto sledovat.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button