Videa

Videorecenze Mio Slice: Docela jiný fitness náramek

Otestovali jsme celodenní měřič tepu a aktivit Mio Slice, který přichází s revolučním systémem metriky. Společnost Mio při vývoji algoritmu PAI stavěla na výzkumu HUNT, který prováděla lékařská fakulta na Norské univerzitě pro vědu a technologie. Výzkumu se zúčastnilo 45 000 osob po dobu 25 let, během níž probíhalo podrobné sledování fyzické aktivity a jejich vlivů na zdraví a dlouhověkost. Z obrovského množství nasbíraných dat se vývojářům podařilo vytvořit složitou platformu, která je součástí mobilní aplikace Mio Pai 2.

Mio Slice přináší do segmentu fitness trackerů příjemné osvěžení. Naprosto odlišná metrika z něj dělá unikát, který si zaslouží pozornost. Způsobem, jakým měří osobní aktivitu, je vhodný pro jedince, kteří chtějí pro své zdraví skutečně něco udělat. Velkou pochvalu si zaslouží za výdrž, která se pohybuje v rozmezí od 3 do 5 dnů na jedno nabití a jednoduché ovládání.

Recenze Mio Slice: srdce v hlavní roli

Příjemným bonusem je vodotěsná konstrukce, jednoduchý design a monitoring spánku. Když pominu rezervy v mobilní aplikaci, výčet negativ je skutečně minimální. Extrémně přesné měření srdečního tepu a podpora komunikačního protokolu ANT+ dělá z Mio Slice ideálního společníka na sport a volnočasové aktivity.

Pokud si nechcete nechat ujít další videa, nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál Gizlife

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button