Videa

Videorecenze iPad Air 4 (2020): nejsympatičtější tablet v nabídce Applu

Nový iPad Air 4 (2020) je v mnoha směrech nejsympatičtějším tabletem v nabídce Applu. Může za to především skvělý poměr ceny a výkonu. Kromě toho s sebou přináší nový design, který byl až doposud výsadou pouze modelové řady iPad Pro. Až na pár detailů sdílí stejné konstrukční kontury jako lépe vybavený 11“ iPad Pro. Díky tomu se může pochlubit podporou klávesnice Magic Keyboard či Apple Pencil 2.

Recenze iPad Air 4 (2020): po čertech dobrý tablet

Čtvrtá generace iPadu Air nestrádá ani z hlediska výkonu. Uvnitř tabletu se totiž nachází nejnovější čipset A14 Bionic. Jde tedy o totožný procesor, jaký pohání například iPhone 12 Pro Max. Další příjemnou vlastností je přítomnost moderního USB-C portu. K iPadu Air tak můžete snadno připojit celou řadu periferií, jako jsou například externí disky, rozbočovače či čtečky paměťových karet. V přímém porovnání s iPadem Pro ztrácí pouze v nižší obnovovací frekvenci displeje a absenci Face ID, jehož úlohu zde nahrazuje čtečka otisků umístěná ve vypínacím tlačítku.

Při pohledu na hardwarovou výbavu se tedy nabízí otázka, pro koho je iPad Air určený a nakolik reálně zaostává za prémiovou řadou tabletů iPad Pro. Na tyto otázky se vám pokusí odpovědět nové video našeho partnerského YouTube kanálu GizLife. Pokud si nechcete nechat ujít také další videa ze světa Applu, gadgetů a dalších vychytávek, nezapomeňte dát odběr a případně si nastavit také upozornění, aby vám nic neuniklo.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button