Videa

Synology Moments: efektivní nástroj na zálohu fotek z iPhonu [video]

Možností, jak zálohovat obsah galerie z iPhonu existuje hned vícero. Nejrozšířenější formou je synchronizace na iCloud, nicméně pokud patříte mezi uživatele síťového úložiště od Synology, můžete využít povedené aplikace Moments.

Mobilní aplikace Synology: záloha fotek z iPhonu na NAS a snadný přístup k datům odkudkoliv na světě

Synology Moments je efektivní nástroj, s jehož pomocí můžete velmi pohodlně zálohovat kompletně celý obsah galerie z vašeho iPhonu na NAS, který zároveň funguje jako váš privátní cloud. Jelikož jsou všechna data uložena na jednom zařízení, můžete k nim přistupovat také z ostatních zařízení. V případě Synology Moments pak můžete využít celé řady pokročilých funkcí jako například filtrování podle osob či objektů, které se nachází na fotkách. Nechybí ani možnost sdílení celých alb, základní editační nástroje a mnoho dalších.

Synology DS220+
Zdroj: CeskyMac (autor: Richard Streit)

V našem novém videu jsme se také podívali na ostatní mobilní aplikace z dílny Synology, které by neměly chybět v iPhonu žádného uživatele síťového úložiště od této značky.

Mobilní aplikace Synology: záloha fotek z iPhonu na NAS a snadný přístup k datům odkudkoliv na světě

Pokud si nechcete nechat ujít další videa ze světa Applu, gadgetů a moderních technologií, nezapomeňte odebírat náš partnerský YouTube kanál Gizlife.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button