Videa

Synology DiskStation DS220+: jaké jsou zkušenosti po měsíci provozu? [video]

Síťová úložiště jsou často a neprávem přehlíženým typem zařízení. S jejích pomocí lze totiž získat nejlepší možnou zálohu Macu a zároveň mohou posloužit k celé řadě dalších úkolů. Díky propracovaným aplikacím lze na NAS zálohovat například galerii iPhonu, případně jej proměnit na virtualizační mašinu či jako záznamové médium pro kamerový systém.

Synology DS220+
Zdroj: CeskyMac (autor: Richard Streit)

Na Českém Macu jsme dostali možnost otestovat poslední model dvoudiskového NASu Synology DiskStation DS220+, který nám dělal společnost v několika uplynulých týdnech. Postupně jsme vám naservírovali několik článků, v nichž jsme vás seznámili s možnostmi pro vzdálenou správu z iPhonu a poradili, jak NAS nastavit pro zálohování Macu prostřednictvím Time Machine.

Aktuálně pro vás připravujeme podrobnou recenzi, kde shrneme naše zkušenosti z dlouhodobého testování. Do té doby si můžete zkrátit čekání u našeho nového videa, kde jsme se podívali na Synology DiskStation podrobněji.

Pokud si nechcete nechat ujít další videa ze světa Applu, gadgetů a moderních technologií, nezapomeňte odebírat náš partnerský YouTube kanál Gizlife.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button