AktualityNovinky

Video zachycující iPhone 6s potvrzuje známé specifikace a barevné varianty

Pouze několik hodin nás dělí od události, na kterou čekají všichni fanoušci jablečných produktů. Na internetu se však objevilo video zachycující webovou prezentaci Applu lákající na nový iPhone 6s. Jejím hlavním sloganem je „silnější než kdy jindy“ (stronger than ever), na který lze pohlížet ze dvou různých úhlů. Kromě výkonného hardwaru zastiňující veškerou konkurenci může jít o narážku na nově použitý materiál, z něhož je vyrobeno šasi smartphonu. Konkrétně se má jednat o slitinu hliníku řady 7000, který je hojně používán například v leteckém průmyslu.

Video také potvrzuje, že nový iPhone 6s bude tlustý 7,1 milimetru, což znamená mírný nárůst v porovnání se stále aktuální generací. Důvodem je zřejmě integrace displeje (3D) Force Touch s haptickou odezvou, jenž má zvládat detekci tří úrovní tlaku. Webové stránky zároveň potvrzují dvě zlaté varianty s označením Gold a Rose Gold. Zda je uniklý klip skutečný a vychází z reálných informací, se dozvíme již zítra, kdy odstartuje oficiální tisková konference. Po jejím skončení se můžete těšit na souhrný článek a proto nás nezapomeňte sledovat.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button