Novinky

Úterní slevy: Better Rename 9

Nabídka vyprší za:  [ujicountdown id=”utery17-7″ expire=”2012/07/17 23:59″ hide = “true”]

 

Better Rename 9 - publicspace.net
[appstore id=”414209656″]

Pokud byste někdy chtěli na vašem Macu přejmenovat více souborů najednou (skupinu fotografií, písně, tapety atd.) budete potřebovat program Better Rename. Váš čas je cenný, neztrácejte jej ručním přejmenováním souborů.

Better Rename 9 je nejúplnější řešení pro přejmenování souborl na trhu. Jeho jednoduché rozhraní podporuje komplexní přejmenování bez ztráty jednoduchosti používání a rychlosti. Jednoduše přetáhněte soubory, které chcete přejmenovat z Finderu do okna Better Rename nebo na ikonu v Docku.

Poté si můžete vybrat možnosti přejmenování: přidat pořadová čísla, hledat a nahrazovat text a mnoh dalšího. Better Rename ukazuje okamžitý náhled, jak budou přejmenované soubory vypadat, takže se můžete vyvarovat zbytečným chybám.

Better Rename je ideální pro:

  • Fotografy: přejmenování importovaných fotografií, vytváření automatickách sekvencí na základě EXIF dat, nebo dokonce přejmenování na základě použitého objektivu a další.
  • Milovníky hudby: Lepší přejmenování MP3 (a dalších hudebních formátů) pomocí ID3 metadat
  • Designéry: Přejmenování grafických souborů pro klienty
  • Pro každého kdo potřebuje přejmenovat více než jeden soubor. Jedno použití Better Rename vám ušetří více času než je jeho hodnota.

Pouze dnes můžete získat Better Rename za cenu 1.59 € zítra bude opět stát 15.90 €.

Better Rename 9 - publicspace.net

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button