Novinky

Spuštění Czechmac.cz a Czech-Mac.com

Protože se stále chceme aktivně věnovovat také překládání aplikací do našeho rodného jazyka, spustili jsme nové webové stránky na podporu tohoto projektu. Stránky naleznete na adresách www.czechmac.cz a brzy i na www.czech-mac.com. Pokud byste si přáli mít nějakou aplikaci přeloženou do češtiny, zkuste napsat vývojářům, kteří za aplikací stojí a klidně je odkažte na tyto webové stránky. Čím více lidí je bude bombardovat emaily, tím větší bude šance, že se rozhoupají a k předkladu dojde. Za překlady si nic neúčtujeme, takže vývojáři nemusí mít strach, že je překlad bude něco stát. Jsme schopní překládat aplikace jak pro Mac OS X tak i pro iOS.

Můžete napsat i nám o kterou aplikaci v češtině byste měli zájem a my zkusíme vybrat tu o kterou bude  největší zájem a o překlad se pokusíme. Momentálně můžete stahovat češtiny odsud.

Několik vývojářů jsme se již pokoušeli kontaktovat, ale možná proto, že jsme tak malá země, tak jsme jim nestáli ani za odpověď. Budeme se snažit tuto situaci změnit, ať i ti, kteří nemluví anglicky mají možnost využívat plný potenciál aplikací.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button