Novinky

Společnost Mujjo uvedla novou řadu prémiových krytů pro modelovou řadu iPhone 12

Společně s novými iPhony 12 jsme se dočkali také uvedení nových pouzder s podporou systému MagSafe (recenze). Pokud však nehodláte z jakéhokoli důvodu MagSafe používat, případně vám nevyhovuje nabídka Applu, můžete zvolit některý z mnoha jiných krytů od výrobců třetích stran.

Mezi osvědčené značky, které již nabízí vlastní pouzdra pro iPhone 12 a iPhone 12 Pro (recenze), patří také nizozemská společnost Mujjo. Její nové kožené kryty kopírují kontury nových iPhonů a tím pádem dávají vyniknout přepracovanému designu s ostře řezanými boky.

Všechna pouzdra jsou vyrobena z prvotřídní kůže a vnitřek je vyložen japonským mikrovláknem s extra jemným povrchem. Příjemným detailem je rámeček kolem displeje, který vystupuje 1 mm nad jeho povrch, a tím pádem plní ochrannou funkci.

Nová pouzdra Mujjo jsou k dostání v několika barevných odstínech – Low-key Black, Signature Tan, Monaco Blue a Slate Green. Mujjo nabízí také svou variantu krytu s peněženkou na zádech, do níž lze umístit například karty, bankovky a jiné podobné předměty na zadní stranu iPhonu.

Potěší také kompatibilita se všemi novými modely iPhonů 12. Zoufat však nemusí ani majitelé starších zařízení, kteří si mohou vybrat stejně kvalitní pouzdra přímo na oficiálním webu výrobce. Kryty od Mujjo jsou dostupné také prostřednictvím tuzemských e-shopů, což je rozhodně dobrá zpráva.

Zdroj: Mujjo

S produkty od značky Mujjo máme v naší redakci poměrně bohaté zkušenosti. V minulosti na nás udělalo dojem například pouzdro pro MacBook Mujjo Sleve, které nabízí kromě příkladné ochrany počítače i neokoukaný design. Rukama nám prošel také kryt Mujjo Full Leather Case pro iPhone, u něhož jsme naopak ocenili prvotřídní zpracování a fakt, že použitá kůže byla daleko odolnější než v případě originálních krytů od Applu.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button