Soutěž

Soutěž o licenci BetterZip

Minulý týden jsme si představovali aplikaci BetterZip. Článek o ní si můžete přečíst zde. Jak jsme včera slibovali, zahrajeme si o jednu licenci v hodnotě 19.99 USD.

Soutěžit se bude do neděle 8.4.2012 a jednomu vylosovanému výherci zašleme licenční kód.

Co tedy musíte pro možnost zařazení do soutěže udělat? [break]Musíte správně do komentářů odpovědět na soutěžní otázku a sdílet tento článek na Twitteru, Facebooku nebo emailem (tlačítka na sdílení najdete na konci tohoto článku).

Soutěžní otázka zní:

Kdy přesně (den, měsíc a rok) byla uvolněna první verze programu BetterZip. Nápovědu hledejte na stánkách vývojáře zde. Prosíme odpovědi nezasílejte emailem, protože takto zaslané odpovědi budou považovány za neplatné.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

7 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button