Utility

Čeština pro BetterZip 2.2.1

Přinášíme vám češtinu do programu BetterZip 2.2.1. Program bude od příští aktualizace oficiálně v češtině a vy se můžete těšit na minisoutěž o jednu licenci. Soutěž začne již tento víkend.

Pojďme si nejdříve program BetterZip trochu představit. Jak již název napovídá jedná se o program na rozbalování archívů. Program nerozbaluje pouze archívy ve formátu .zip, ale poradí si s celou škálou formátů. Mezi podporované formáty patří: ZIP, SIT, TAR, GZip, BZip2, RAR, 7-Zip, CPIO, ARJ, LZH/LHA, JAR, WAR, CAB, ISO, CHM, RPM, DEB, NSIS, BIN, HQX, DD.

Program umožňuje extrahovat jen vybrané soubory z archívu, takže již nemusíte rozbalovat celý archív kvůli jednomu jedinému souboru. Jednoduše přetáhněte soubory, které potřebujete z okna BetterZip například na plochu.

Při vytváření archívů nemusíte nejprve vytvářet složku se všemi soubory, které chcete později zkomprimovat, ale můžete je přetáhnout přímo do okna aplikace BetterZip. Ať už jsou to soubory z pevných disků, DVD nebo síťových disků. Podporované formáty archívů jsou: ZIP, TAR, gzip, bzip2 komprimovaný TAR, XAR, 7-ZIP a i dokonce RAR (pomocí externího nástroje pro příkazovou řádku). Velké archívy lze samozřejmě také rozdělit.

Pro ochranu vašich dat lze použít ochranu heslem. BetterZip pracuje s AES-256 bitovým šifrováním a soubory takto zaheslované jsou plně kompatibilní s velice často používaným programem WinZip na platformě Windows.

Pokud máte nějaký archív a chcete do něj pouze přidat další soubory, není nic jednoduššího. Pouze otevřte archiv v programu BetterZip a pracujte s archivem jako by to byla normální složka (soubory lze přesouvat, vytvářet podsložky či mazat).

Sám používám program BetterZip již několik let a přiznám se, že bych neměnil. I když se vám cena může zdát trochu vyšší, věřte, že peníze takto utracené nejsou rozhodně vyhozené.

Program BetterZip můžete zakoupit nebo ve zkušební verzi stáhnout ze stránek vývojáře zde: BetterZip

Češtinu do verze BetterZip 2.2.1 můžete stáhnout zde.

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:

nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Back to top button