AktualityAplikace iOSiOSiPhoneNovinky

Šikovný vývojář vytvořil webovou aplikaci, která promění iPhone 6s na kapesní váhu

V nedávném článku jsme vás informovali o aplikaci, která zvládne využít 3D Touch vrstvu v nových iPhonech jako jednoduchou váhu. Ze strany Applu se však aplikace nedočkala pochopení, což vyústilo k zamítnutí její distribuce prostřednictvím obchodu App Store. Vývojář Asher Trockam se rozhodl vydat jinou cestou a naprogramoval webovou aplikaci TouchScale, která promění každý iPhone 6s a 6s Plus na jednoduchou váhu. FullSizeRender

Aplikace dokáže pracovat pouze s vodivými objekty. V praxi se může jednat o nejrůznější ovoce či jiný kapacitní předmět. V redakci nás pochopitelně zajímala přesnost měření. Odchylky se v našem případě pohybovaly od třech do deseti gramů, což považujeme za více než slušný výsledek. Spíše než náhradu za klasickou váhu vidíme největší potenciál v rozptýlení a zábavě při posezení s přáteli. Reakce okolí je taková, že ihned začne hledat nejbližší vhodné přeměty a začne je pokládat na displej vašeho iPhonu.

TouchScale

Aplikace disponuje funkcí táry a je schopná zvážit předměty do hmotnosti 480 gramů. TouchScale je perfektní ukázkou toho, k čemu lze technologie v současných smartphonech využít.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button