AktualityNovinky

Prodejci zveřejnili české ceny nových iPhonů

Přesně za týden se začne iPhone 6s a iPhone 6s Plus prodávat na českém a slovenském trhu. Obě novinky s sebou přináší řadu vylepšení v čele s 3D Touch displejem a přepracovaným fotoaparátem. Řada uživatelů tuto událost sleduje s velkým očekáváním, čemuž se nelze divit. Nový iPhone 6s (první dojmy) je skutečně povedeným kouskem hardwaru, který právem aspiruje na titul krále všech chytrých telefonů. Srdcem smartphonu se stal výkonný čipset Apple A9 doprovozený 2GB operační pamětí.

iphone_6s_backVelkou proměnou prošel fotoaparát, který se nyní pyšní rozlišením dvanáctmegapixelů. Ceny u certifikovaných prodejců budou kopírovat loňské částky, což s ohledem na kurz dolaru není až takové překvapení. Pokud plánujete pořízení varianty Rose Gold, doporučujeme neotálet a využít systému předobjednávek. Růžové iPhony patří mezi nejžádanější a lze tedy předpokládat, že jejich skladové zásoby budou mizet svižným tempem.

iPhone 6s
16 GB – 21 190 Kč
64 GB – 24 390 Kč
128 GB – 27 590 Kč

iPhone 6s Plus
16 GB – 24 390 Kč
64 GB – 27 590 Kč
128 GB – 30 790 Kč

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button