Novinky

Příští iPhone má dostat tři objektivy a extrémně rychlé bezdrátové nabíjení

Čínské webové stránky Weibo přinášejí novou porci předpovědí o tom, čeho bychom se mohli dočkat u chystaných iPhonů. Pravděpodobně nejzajímavější by bylo zvýšení obnovovací frekvence displeje, která má za následek výrazně plynulejší animace a přechody podobně, jako je tomu na iPadu Pro. Každý, kdo si někdy v prodejně vyzkoušel rozdíl mezi iPadem a iPadem Pro, si dokáže představit, jak znatelný rozdíl to může být.

Dalším lákadlem se má stát radikální zvýšení rychlosti bezdrátového nabíjení. Pokud však patříte mezi uživatele, kteří každý večer mobil odloží a nechají ho nabíjet přes noc, tato novinka vás asi ze židle nezvedne. S příchodem této technologie do jablečných telefonů byla maximální rychlost nabíjení 5W, kterou Apple po aktualizaci iOS zvýšil na 7,5W. Pokud by se současné zvěsti ukázaly jako pravdivé, Apple by v této disciplíně předběhl všechny své konkurenty, neboť současné zdroje hovoří o výkonu až 15W.

Vylepšení všech možných vlastností fotoaparátu je sázkou na jistotu. V tomto směru se hovoří o přidání třetího objektivu u hlavního fotoaparátu na zadní straně. Tím bychom se pravděpodobně dočkali designového přepracování. Je možné, že toto vylepšení obdrží jen největší a “nejprémiovější” model. Jsme však pouze na poli spekulací, takže si každý může utvořit vlastní teorii.

Zdroj
9to5

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button