Novinky

Pokochejte se prvními unboxing videi rudého iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED

Jednou z hlavních novinek Applu pro jarní období se bezesporu stal iPhone 7 (PRODUCT)RED. Rudě zbarvená varianta vypadá jedním slovem fantasticky a přestože po hardwarové stránce jde o starého známého, mezi širokou veřejností vzbudil zasloužený obdiv. Po vzoru ostatních produktů z produktové řady (PRODUCT)RED poputuje z každého prodaného iPhonu v červené barvě část peněz na boj proti šíření HIV/AIDS. Ačkoli je zahájení prodeje naplánována na tento pátek, internetem začínají kolovat první unboxing videa.

Mezi šťastlivce se zařadil známý YouTuber Marques Brownlee, který získal výsadní právo si mezi prvními, červený iPhone osahat. Z jeho reakci není těžké vypozorovat, že Apple opět zabodoval a uživatelům naservíroval designovou lahůdku.

Podle Brownleeho jde navíc o nejfotogeničtější iPhone v historii. O další “rozbalovačku” se postarala redakce serveru Cnet, která opět potvrdila, že červený iPhone 7/Plus (PRODUCT)RED vypadá jedním slovem fantasticky.

Recenze iPhone 7 Plus: staronový vůdce mezi smartphony

Apple vydáním rudého iPhone 7 (PRODUCT)RED oslavuje desetileté výročí spolupráce s organizací (RED) a přispívání do globálního fondu, kde zároveň působí jako největší firemní dárce. V řeči čísel jde o 130 milionů dolarů, které pomohly v osvětě a boji proti zákeřnému viru, proti němuž lidstvo doposud nenašlo lék.

Apple představil speciální červenou edici iPhone 7 (product)RED

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button