Novinky

Apple představil speciální červenou edici iPhone 7 (product)RED

Apple před malou chvílí opět spustil svůj web, který s sebou přinesl několik novinek. Nevýraznějším aktérem se stala nová barevná varianta iPhone 7 (product)RED. Sytě červená verze iPhonu je z hlediska hardwaru totožná se svými sourozenci, kteří si odbyly svou premiéru již v září loňského roku.

iphone7-gallery2-201703

Uživatelé mohou vybírat ze dvou paměťových variant – 128 GB a 256 GB. Stejně jako u ostatních produktů z řady (product)RED i pořízením červeného iPhonu přispějete Globálnímu fondu na boj proti šíření HIV.

iphone7-gallery1-201703

Ačkoli je šasi červených “sedmiček” totožné, jedna odlišnost se přeci jen najde. Zatímco ostatní barevné varianty mají logo na zadní straně vyvedeno v matné úpravě, u exkluzivně vyhlížející červené je jablíčko leštěné.

iphone7-gallery3-201703

Co říkáte na rudý iPhone? Přesvědčila vás barevná varianta k obměně nebo si raději počkáte na podzimní premiéru zbrusu nového modelu? 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button