Novinky

Lepší než originál: YouTuber zkřížil iPhone 7 Plus JetBlack s PRODUCT(RED) (+video)

Apple minulý týden představil designovou revizi iPhone 7 a iPhone 7 Plus PRODUCT(RED), která oživila současnou nabídku. Nová barevná varianta vzbudila mezi uživateli pozitivní reakce a nutno podotknout, jsou oprávněné. Červený iPhone 7 vypadá vskutku zajímavě, nicméně část komunity si neodpustila poznámku, že ještě atraktivněji by vypadal s černou přední stranou. Tato myšlenka dovedla YouTubera Dannyho Wingeta k tomu, aby vzal zkřížil iPhone 7 Plus JetBlack s (PRODUCT)RED.

Winget ve videu popisuje, že celá operace byla velice náročná a zabrala dost času. Opomenout nelze ani vstupní náklady zahrnující dva iPhony 7 Plus. V konečném výsledku však Winget získal originální zařízení, které nebude mít jen tak někdo. Co si o počinu odvážného YouTubera myslíte? Považujete kombinaci červené a černé za pohlednější nebo vám více sedí originální varianta s bílou přední stranou?

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button