Novinky

Noviny a časopisy za babku. Apple představil Apple News+. U nás si ale nepočteme

Březnové konference Applu jsou nevyzpytatelné a prakticky není do poslední chvíle jisté, s čím se kalifornský gigant vytáhne. Letos všechny své karty vsadil na služby. Spolu s Apple Card a Apple Arcade představil Apple dnes v podvečer také Apple News+. Aktuální aplikace Apple News, která ovšem v České Republice není stále oficiálně dostupná, se své premiéry dočkala už v roce 2015. Během této doby si vytvořila velice širokou základnu uživatelů a proto je nová služba Apple News+ jen dalším logickým krokem cupertinské společnosti. Apple News+ (něco jako Spotify pro hudbu nebo Netflix pro filmy) bude jednotným domovem pro největší periodika (noviny a časopisy) celého světa za 9,99 dolarů měsíčně. Tedy alespoň taková je vize.

https://www.youtube.com/watch?v=Im5c5WR9vMQ

V nejbližší době budou mít totiž možnost tohoto předplatného pouze uživatelé ze Spojených států Amerických a Kanady. Austrálie se k této službě přidá až později v letošním roce. Sám Apple potvrdil, že veškeré noviny a časopisy, které v Apple News+ vyjdou budou prozatím psány pouze v anglickém a francouzském jazyce, což je rozhodně škoda. Apple News+ se nám v redakci hodně líbí a mít přístup k více než 300 magazínům v čele s Billboard, National Geographic, Time, Vanity, The New York Times, Sports Illustrate nebo Fortune měsíčně za bezmála 230 korun nezní vůbec špatně.

Apple News+ nabídne více než 300 periodik měsíčně. Zatím ale jen v Americe

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button