FinderTipy a triky

Nové spořiče obrazovky Mac OS X Mountain Lion

Nový operační systém Mac OS X Mountain Lion s sebou přinesl krom mnoha novinek i zajímavé spořiče obrazovky. Původní galerie spoříče ze systému Mac OS X Lion byla rozpracována do objemnější podoby.

Spustíme Předvolby systému, kde zvolíme Plocha a spořič a klikneme na kartu Spořič obrazovky. V levé části okne se budeme zabývat kategorií Prezentace, která nabízí následující položky: Plovoucí, Překlápějící album, Odrazy, Origami, Posuvné dlaždice, Posuvné panely, Fotomobil, Sváteční mobil, Fotopanel, Momentky, Staré zvětšeniny, Album, Ken Burns a Klasický.

Jako zdroj obrázkové prezentace může sloužit nejen vaše sbírka, ale i čtveřice nových zdrojů: National Geographic, Letecké záběry, Vesmír a Přírodní vzory. Celkem se tak v systému objevilo až 56 možných kombinací spořiče obrazovky. Na následujících obrázcích shlédnete ukázku spořičů.

Marian Kadlec

grafik na volné noze, web designer - mariankadlec.cz, manžel, Martínkův tatínek, pošetilec posedlý minimalismem, pojitel bodů, skorobloger - blog.mariankadlec.cz, gastrosexuál, skorofrutarián, Apple user, think different

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button