Aplikace MacMac

Padbury Clock: praktický spořič obrazovky, který si zamilujete

Nástup internetu dal vzniknout nové generaci úspěšných designérů, mezi které se může směle zařadit i Rober Padbury. Původem australský chlapík má za sebou celou řadu úspěšných projektů, které zpracovával pro takové velikány, jako je Apple, Facebook či Uber. Mezi jeho ryze osobní výtvory s nekomerčními ambicemi patří povedený spořič obrazovky Padbury Clock, který si může nainstalovat každý uživatel na svůj počítač.

snimek-obrazovky-2016-11-09-v-20-37-23

Pokud máte rádi jednoduchý a čistě účelový design, Padbury Clock si velmi rychle oblíbíte. Jak už samotný název napovídá, jde o jednoduché digitální hodiny. Díky čistému designu a použitému fontu budí dojem, jako by byl nativní součástí macOS. V nastavení lze vybrat z několika nabídek personalizace zahrnující například barvu pozadí či noční režim. Samotná instalace je velice jednoduchá. Spořič si můžete stáhnout na tomto odkazu a provést klasickou instalaci.

padbury_ceskymac

Za tip na článek děkujeme našemu čtenáři Mirkovi, který nás na Padbury Clock upozornil. Jelikož podobných spořičů existuje celá řada, do diskuze nám můžete dát vědět, který patří mezi vaše nejoblíbenější.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button