Ke staženíNovinky

MacLegion Bundle – 10 aplikací za směšnou cenu

Společnost MacLegion připravila pro všechny uživatele počítačů Macintosh jarní balíček aplikací za velice příjemnou cenu. V balíku se nachází deset aplikací a cena tohoto balíčku je pouhých $49, což je oproti ceně původní $800 téměř zanedbatelné. Pojd’me si všechny aplikace trochu představit.

Billings Pro

Billing Pro je mocný multiuživatelsky nástroj pro sledování času a fakturaci pro Mac a iPhone. Program je určen pro malé firmy nebo jednotlivce a umožňuje pracovníkům neustálý přehled o čase a kilometráži z téměř jakéhokoliv zařízení a to i bez připojení k internetu.

Kinemac

Kinemac je výkonný software pro tvorbu 3D animací. Kinemac umožňuje velice jednoduše vytvářet profesionální 2D a 3D animace. Jednoduše přetáhněte obrázky, text, filmy a zvuk do Kinemac a můžete začít.

MoneyWell

MoneWell kombinuje čisté rozhraní spolu s obálkovou metodou rozpočtu a propojením na přímé bankovnictví. Plná podpora Mac OS X Lion – funkce celé obrazovky, resumé, automatické ukládání, verze a gesta.

Hydra Pro

Hydra Pro je ideální aplikace pro snadné vytváření uměleckých nebo realistických HDR obrazů i ze snímků s různými expozicemi. Program můžete použít samostatně nebo jako plugin pro Aperture nebo Lightroom.

Cirkus Ponies Notebook

Cirkus Ponies Notebook je dokonalý nástroj pro dosažení maximálního potenciálu ve škole nebo v práci. Zvyšte svůj výkon a získejte povýšení, které chcete.

GarageSale

GarageSale je nástroj pro prodej na internetu. GarageSale obsahuje vše co potřebujete pro prodej na Ebay od krásných šablon pro vaše aukce po hosting obrázků. Uživatelé Mac OS X mohou sledovat, upravovat a spravovat všechny své aukce z jednoduchého rozhraní.

Home Inventory

Home Inventory je navržen tak, aby vám co nejjednodušeji pomohl vytvořit seznam položek ve vaší domácnosti. Vědět co vlastníte, kolik to stálo a schopnost nabídnout doklad o vlastnictví je rozhodující při pojistné události nebo pro policejní zprávu.

My Living Destop

My Living Desktop přemění vaší statickou plochu do překrásného pohyblivého prostředí i se zvuky. Program nabízí širokou škálu úžasných scén, relaxačních videí ve vysokém rozlišení, které můžete zobrazit na ploše. Můžete dokonce importovat vlastní videa pro vytvoření opravdu jedinečného prostředí.

App Tamer

App Tamer krotí aplikace, které nadměrně využívají procesor a baterii vašeho Macu. Jeho unikátní funkce Auto Stop zastaví aplikaci pokud není zrovna používána a znovu ji spustí, když na ní kliknete.

WhatSize

WhatSize je systémový nástroj, který umožňuje rychle zobrazit volné místo na disku. Obsahuje inteligentní nástroje, které navrhnou způsoby jak uvolnit místo na disku jako například smazáním nepoužívaných lokalizací atd…

Balíček můžete zakoupit na těchto stránkách.

Prvních 5000 kupujících obdrží aplikaci Cinch zdarma.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button