Novinky

Má váš iPhone 7 problém se signálem? Využijte bezplatnou opravu přímo od Applu

Minulý pátek (2.2.2018) se na oficiálních webových stránkách Applu objevila informace, která poukazuje na možné problémy se signálem v určitých modelech iPhonu 7. Přestože jde podle slov  kalifornského výrobce jen o malé procento postižených zařízení, na pozoru by se měli mít všichni majitelé modelových řad A1660, A1780 a 1779. Všechny tyto iPhony 7 byly od září 2016 do začátku února 2018 prodávány především v Číně, Hong Kongu, USA a Japonsku. Podle Applu za chybu může vadná součástka na základní desce a proto se na všechny zmíněné modely iPhonu 7 vztahuje výměnný program. Společnost bude taktéž pomocí emailu informovat majitele každé problémové „sedmičky“ o možných potížích a následné opravě.

Není to poprvé, kdy Apple sahá k takto razantnímu kroku výměny nebo opravy zařízení z vlastní iniciativy. Vzpomeňte třeba na nedávnou kauzu zpomalování starších iPhonů vlivem zastaralé baterie nebo na iPhony 6s, které se kvůli vadným akumulátorům samovolně restartovaly. Mnohým z nás to rovněž může připomenout dobu, kdy světu vládl iPhone 4. I ten byl známý svou problémovostí s příjmem signálu. Tak, či tak, je dobře, že se výrobci postupem času snaží své zákazníky informovat a nabídnout případnou pomoc a ne jen problém zamést, jak se říká, pod koberec.

Další rekordní čtvrtletí Applu: Nižší prodeje iPhonů kompenzuje jejich vyšší cena

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

5 Komentáře

  1. Dobry den mam mobil iphone 7 plus vyr.cisloA1784,uprostred hovoru prestal fungovat a pise zadna sluzba neprijma signal.Sim v jinem mobilu funguje .Telefon mam 4.mesice nevite proc?

    1. Dobrý den,

      takto na dálku je velmi těžké odhadnout důvod, proč SIM ve vašem iPhonu přestala fungovat. Pokud ovšem tento problém přetrvává, rozhodně bych zkusil zajít do některého ze servisů, kde celkem snadno zjistí, o jakou závadu se jedná.

    2. Mam ten stejny problem, navic mi vypadava wifi z niceho nic nebo dokonce i signal – zadna sit. Mam 14dni do konce zaruky, takze beru krabici a jdu to reklamovat.

  2. Dobrý vecer mám problém stejný volam a zrazu ejhle jsem bez signálu a nevím proč tak to restartuji a oo 5minutach znova bez signálu model 1778 tak nevím co stim pěkný vecer Lucka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button