Novinky

Letošní iPhony se dočkají nových barevných variant. Zajímá vás, které to budou?

Internetem začíná kolovat čím dál větší množství úniků, které odhalují informace o chystaných iPhonech. Mezi ty nejčerstvější se řadí zpráva od analytika Ming-Chi Kuo, který prozradil několik dalších podrobností. Nejočekávanějším modelem letošního roku se evidentně stane 6,5“ iPhone X Plus, jehož cena má v případě základní varianty startovat na částce 1000 dolarů. Podle Kua má „plusková“ varianta navíc dorazit ve verzi s dvěma sloty pro SIM kartu. V případě levnějšího iPhonu s 6,1“ LCD panelem máme očekávat cenu okolo 700 dolarů.

Další část zprávy se týká barevných variant. Prémiové modely s OLED displejem se mají objevit v odstínech bílé, černé a zlaté. Levnější iPhone bude dostupný v šedivé, bílé, modré, červené a oranžové barvě. V porovnání s loňským rokem půjde o výrazný posun, což potěší především mladší uživatele, pro které je barva jedním z hlavních atributů při výběru nového zařízení. Apple tím zároveň odpoví na konkurenci, která své vlajkové modely čím dál častěji uvádí v pestrobarevných variantách.

Výsledky benchmarku prozradily, jak výkonné budou letošní iPhony

S postupnými úniky se objevují také první predikce analytiků, podle nichž se Apple může těšit na velmi zajímavé prodeje. Kombinace nových barev a bezrámečkého designu má učinit z letošních iPhonů velmi žádané zboží. Odhady také počítají s uživateli starších iPhonů, kteří obměňují svá zařízení jednou zda dva až tři roky.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button