Letošní iPhony se dočkají nových barevných variant. Zajímá vás, které to budou?

Letošní iPhony se dočkají nových barevných variant. Zajímá vás, které to budou?

Internetem začíná kolovat čím dál větší množství úniků, které odhalují informace o chystaných iPhonech. Mezi ty nejčerstvější se řadí zpráva od analytika Ming-Chi Kuo, který prozradil několik dalších podrobností. Nejočekávanějším modelem letošního roku se evidentně stane 6,5“ iPhone X Plus, jehož cena má v případě základní varianty startovat na částce 1000 dolarů. Podle Kua má „plusková“ varianta navíc dorazit ve verzi s dvěma sloty pro SIM kartu. V případě levnějšího iPhonu s 6,1“ LCD panelem máme očekávat cenu okolo 700 dolarů.

Další část zprávy se týká barevných variant. Prémiové modely s OLED displejem se mají objevit v odstínech bílé, černé a zlaté. Levnější iPhone bude dostupný v šedivé, bílé, modré, červené a oranžové barvě. V porovnání s loňským rokem půjde o výrazný posun, což potěší především mladší uživatele, pro které je barva jedním z hlavních atributů při výběru nového zařízení. Apple tím zároveň odpoví na konkurenci, která své vlajkové modely čím dál častěji uvádí v pestrobarevných variantách.

Výsledky benchmarku prozradily, jak výkonné budou letošní iPhony

S postupnými úniky se objevují také první predikce analytiků, podle nichž se Apple může těšit na velmi zajímavé prodeje. Kombinace nových barev a bezrámečkého designu má učinit z letošních iPhonů velmi žádané zboží. Odhady také počítají s uživateli starších iPhonů, kteří obměňují svá zařízení jednou zda dva až tři roky.

Autor

Richard Streit
Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.