Novinky

Konec mrtvým zónám bez Wi-Fi. D-Link uvádí celoplošné routery Covr

Společnost D-Link uvedla nové produkty z řady Covr pro Wi-Fi pokrytí domácností. Wi-Fi AC2200 třípásmový systém (COVR-2202) a Wi-Fi AC1200 dvoupásmový systém (COVR-C1202 s 2 jednotkami a COVR-C1203 s 3 jednotkami) poskytují vysokorychlostní, bezproblémové a celoplošné Wi-Fi pokrytí bez mrtvých zón pro splnění potřeb moderní automatizované domácnosti. 

Celoplošné domácí Wi-Fi systémy Covr vytvářejí ve spolupráci s existujícím routerem jednotnou bezdrátovou domácí síť, která nabízí výkon a konektivitu potřebnou pro podporu mnoha propojených zařízení, která se nacházejí v dnešních moderních domácnostech.

Díky technologii MU-MIMO pro vyšší propustnost sítě a efektivnější přenos dat odstraňují tři AC1200 dvoupásmové Covr body v sadě COVR-C1203 (dva v sadě COVR-C1202) nepříjemné mrtvé zóny bez přístupu k síti a vytvářejí celistvý prostor nerušeného vysokorychlostního Wi-Fi připojení pro domy s plochou až 465 m2. Ideální řešení pro provozování datově náročných multimediálních aplikací po celém domě bez výpadků přenosu dat.

COVR-2202 je vhodný pro uživatele, kteří potřebují celoplošné Wi-Fi pokrytí ve větších domech. Sada obsahuje dva vysoce výkonné třípásmové Covr body (dvě pásma 5 GHz a jedno 2,4 GHz s rychlostí přenosu až 866 Mb/s a 400 Mb/s), které odstraňují mrtvé zóny Wi-Fi sítě a poskytují rychlé Wi-Fi připojení v domech s plochou až 550 m2.

Aby bylo zajištěno nepřetržité spojení, D-Link implementoval do každého z těchto produktů chytrou roamingovou technologii. Chytrý roaming neustále analyzuje intenzitu signálu bezdrátového připojení mezi zařízeními a automaticky se připojí k Covr bodu s nejsilnějším Wi-Fi signálem. 

Pro ty, kdo upřednostňují kabelové připojení specializovaných zařízení, jako jsou síťová úložiště dat (NAS), chytré televizory nebo herní konzoly, jsou u každé Covr jednotky k dispozici dva gigabitové ethernetové porty pro výkonný a spolehlivý kabelový přenos dat.

Snadná instalace prostřednictvím aplikace mydlink Wi-Fi nebo webového rozhraní znamená, že pro vytvoření výkonného, všem dostupného a spolehlivého Wi-Fi připojení po celém domě nemusíte mít žádné speciální odborné znalosti.

Mezi klíčové výhody patří: 

  • Inteligentní roaming – automatické připojování k nejsilnějšímu signálu při přecházení z místnosti do místnosti, což odstraňuje nutnost přerušování spojení.
  • Technologie MU-MIMO – vytváří výkonnou, rychlou a velmi efektivní Wi-Fi síť, která zvládne větší počet připojených zařízení.
  • Inteligentní řízení – Inteligentní Wi-Fi systém, který automaticky přepne bezdrátová zařízení do optimálního bezdrátového pásma
  • Rozšiřitelná síť – Covr je škálovatelné řešení. Stačí přidat další Covr body tam, kde potřebujete větší pokrytí.
  • Snadná instalace – Konfigurace sítě pomocí bezplatné mobilní aplikace D-Link Wi-Fi nebo snadno ovladatelného webového rozhraní.
  • Rychlé kabelové připojení – Dva gigabitové ethernetové LAN porty na každé Covr jednotce umožňují vysokorychlostní kabelové připojení specializovaných zařízení.

Extender TP-Link AC1900: domácí síť bez kompromisů

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button