Novinky

Konec otravnému tahání zavazadel. Tento příruční kufřík vás bude všude následovat

Chvátáte na letadlo, v jedné ruce táhnete kufr, v druhé držíte pas s letenkou a do toho vám začne zvonit telefon. Obyčejně byste museli v podobné situaci zastavit, kufr postavit a až následně sáhnout do kapsy pro smartphone. O poznání větší pocit volnosti se snaží nabídnout čínská společnost 90Fun, která představila inteligentní kufřík s komerčním označením 90 Fun Puppy 1. Ten je navržen tak, aby vás následoval na vaší cestě. K tomu mu pomáhá adaptivní gravitační systém, který zavazadlo vyvažuje na jeho dvoukolovém podvozku. Pokud vám to připomíná ikonické vozítko Segway, nejste daleko od pravdy. Dvoukolový kufr totiž používá patentovanou technologii od stejnojmenné firmy.

Puppy 1 se dostane do prodeje v průběhu letošního roku. Konkrétní termín však oznámen nebyl a stejně tak ani cena, která s ohledem na atraktivitu produktu nebude jistě nikterak lidová. Oficiální prezentace proběhne na veletrhu CES 2018, kde se dozvíme zbylé informace o dostupnosti a ostatní parametry zahrnující například výdrž na jedno nabití, využitelný objem a další funkce spojené s dálkovým ovladačem a mobilní aplikací.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button