Novinky

iPhone XR už testují první Youtubeři. Jaké jsou reakce?

Už je to měsíc, co 12. září v Steve Jobs Theatre představil Apple nové smartphony. Kromě vylepšených modelů iPhone XS, respektive XS Max představil kalifornský gigant také levnější variantu iPhone XR. A právě iPhone XR je posledním z trojice letošních modelů, který je od včerejška možné přeobjednat. 

Šest barevných variant umožňuje u Applu nevídanou personalizaci

Levnější, ale stejně výkonný jako iPhone XS. Takový je iPhone XR

iPhone XR za cenu 22 490 korun v základní 64GB variantě si můžete koupit hned v šesti barevných variantách. Model tak částečně navazuje na nepříliš úspěšnou řadu iPhonu 5C z roku 2013. Oproti svým zlatavým bratříčkům nabízí iPhone XR sice “jen” IPS displej s jemností 326 pixelů na palec nebo jednočočkový fotoaparát, v ostatních parametrech je ale více než vyrovnaným soupeřem.

Jen namátkou, iPhonu XR nechybí například podpora bezdrátového nabíjení, odolnost proti vodě podle hodnocení IP67 nebo nejnovější procesor A12, který v mobilní kategorii nemá konkurenci. Jaký je ale nejlevnější letošní smartphone ve skutečnosti? To už v těchto dnech zjišťuje pár vyvolených Youtuberů, kteří mají možnost nový telefon testovat. 

Šest barevných variant, to je oč tu běží

Na videích je možné vypozorovat, že i přes jednočočkový fotoaparát nabízí levnější iPhone solidně zpracovaný portrétní režim. Na podobné úrovni jako u iPhonu XS je i odezva samotného prostředí. To se ale vesměs dalo očekávat.

Youtubeři dále vyzdvihují jedinečnost a celkové přizpůsobení iPhonu svému stylu díky velkému výběru barevných variant. Kvitována je i cena, která je oproti standardním modelům relativně nízká. Naproti tomu, nepříliš pozitivní ohlasy sklidily mírně rozměrnější rámečky okolo displeje a absence teleobjektivu. Ostatně, podívejte se na první ohlasy sami v přiložených videích.

Apple začal rozesílat pozvánky. Za pár dní představí nový iPad Pro a další novinky

 

Zdroj
9to5Mac

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

2 Komentáře

    1. To máte jistě pravdu, ale Steve Jobs Theatre neboli divadlo Steva Jobse není, tedy alespoň pokud vím, sám Steve Jobs, ale jen prostor, který je od minulého roku určen k představování nových Apple produktů 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button