Novinky

Apple začal rozesílat pozvánky. Za pár dní představí nový iPad Pro a další novinky

iPhony to neskončilo. Apple za pár dní ukáže hned několik novinek.

Už několikrát jsme vás v uplynulých dnech informovali o tom, že v Applu se nejspíše schyluje k další premiéře. A protože technologické weby zpravidla věnují pozornost pouze spolehlivým whistleblowerům, byly i tentokrát spekulace založeny na pravdě. Apple totiž během dnešního dne začal rozesílat pozvánky na konferenci, která se uskuteční 30. října.

Na prezentaci, která proběhne v New Yorku, se s největší pravděpodobností dočkáme nových iPadů Pro a možná také omlazené řady počítačů Mac. Bude se tedy jednat o produkty, které se bez větších komplikací mohly ukázat už v září během představování nových iPhonů. Protože však Apple letos svému stěžejnímu produktu dopřál jen několik kosmetických změn, hrozilo, že by nové iPady s bezmánečkovým designem ukradly iPhonům kus slávy. Proto se tablety ukáží na zvláštní akci.

Chystaný iPad Pro 2018 bude tenký pouze 5,9 milimetru a přijde o 3,5mm audio jack

Novinek bude požehnaně

Kromě iPadů, které se svým vzhledem přiblíží iPhonu XS, se mluví také o představení nové generace počítačů Mac, bezdrátových sluchátek AirPods a možná taky dlouho očekávané nabíječce AirPower. Nová řada iPadů by navíc mohla přinést také jednu velkou premiéru, která zasáhne do života každého majitele iPhonu a iPadu. Spekuluje se totiž o tom, že letošní iPad Pro bude prvním zařízením, které místo Lightning konektoru dostane univerzálnější USB-C. Vylepšení by se dále mohl dočkat 12” Macbook. Mluví se také o tom, že Apple připravil nástupce legendárního MacBooku Air.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button