Novinky

Apple spustil předobjednávky na iPhone Xr. Má se stát hitem letošních Vánoc

Dnešním dnem počínaje si můžete předobjednat zbrusu nový iPhone Xr, který Apple představil na zářijové keynote. Jde o poslední z trojice uvedených smartphonů, který má podle analytiků citelně navýšit poptávku po iPhonech.

Za touto predikcí stojí mimo jiné fakt, že iPhone Xr je aktuálně nejdostupnějším modelem v nabídce Applu. Po konstrukční stránce sdílí stejný designový jazyk jako iPhone Xs a iPhone Xs Max. Dominantou přední strany je 6,1“ LCD displej, který je vůbec největším zobrazovačem tohoto typu, jaký se kdy u iPhonu objevil.

Šasi zařízení tvoří hliníkový rámeček, na který navazuje skleněná zadní strana. Jednou z dalších předností iPhonu Xr je dostupnost v několika barevných variantách – bílá, černá, modrá, červená, žlutá a korálově červená.

Ceny startují na 22 490 Kč za model s 64GB interním úložištěm. Prostřední varianta nabídne kapacitu 128 GB a cenu 23 990 Kč. Vrchol nabídky tvoří 256GB verze, na kterou si zájemci musí připravit 26 990 Kč.

Apple začne prodávat průhledný obal pro iPhone Xr. Kolik si řekne za kus plastu?

Za svými lépe vybavenými sourozenci ztrácí v oblasti fotoaparátu, který nabídne pouze jeden objektiv a chybějící podpory 3D Touch. iPhone Xr má také o něco horší odolnost vůči vodě a silnější rámečky kolem displeje.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button