Novinky

Čínský miliardář koupil svému psovi na hraní osm iPhonů 7 Plus

Pro lidi, jejichž majetek se počítá v řádech miliard dolarů nejspíš není pořizovací cena nového iPhonu 7 Plus příliš velkou finanční přítěží. Proč tedy oněch iPhonů nenakoupit hned osm. A když už jich máte doma tolik, proč je nedarovat svému psovi. Zvláště, když nesčetně a průměrně vydělávajících lidí na celém světě se si na svého nového miláčka musejí díky enormnímu zájmu zatím počkat. iPhone 7 Plus je totiž ve velké většině případů zatím beznadějně vyprodán. Těžko říci, jakou měrou k tomu přispěli lidé, kteří si hned osm kusů zabrali pro svého aljašského malamuta.

dog_with_iphone7_001-780x438

Ale dost bylo pokusů o humor. Čínský miliardář, povoláním syn, Wang Sicong svého pejska prostě rád rozmazluje. Aljašský malamut se jmenuje Coco a ve své sbírce má kromě přehlídky nových iPhonů i chytré hodinky Apple Watch, jak jinak, než z edice Gold. Na každé pacce, tak Coco nosila 12 tisíc dolarů. Cena nového dárku nelze určit přesně. Z fotky totiž není jasné, jakou variantu iPhonů mladý pan Wang svému psovi pořídil. Cena se však mohla vyšplhat až k 9 tisícům dolarů (220 tisíc korun).  Tak snad si Coco své dárky užije. Jen pro srovnání, naši redakční psi nemají v současné době k dispozici dokonce ani obstarožní iPhone 4.

dog_with_iphone7_002-780x716

Zdroj

Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close