Novinky

iPhone 7 pózuje na prvním videu: Konzervativní uživatelé mít radost rozhodně nebudou

Po fotografiích a renderech iPhonu 7 spatřilo světlo světa první video, které nás opět utvrdilo v několika důležitých apektech. Pokud budeme věřit, že jde o autentické materiály, nadcházející vlajková loď Applu skutečně naváže na nynější designový jazyk pouze s několika málo přeprapracovanými prvky. Nejmarkatněji působí plastové předěly pro příjem signálu, které se přesunou k horní a dolní hraně zařízení.

Publikované video zachycuje stříbrnou a vesmírně šedou variantu, čož přímo vyvrací dřívější spekulace o příchodu nové barvy, která měla nahradit Space Grey. Za zmínku jistě stojí optika hlavního fotoaparátu, která je v porovnání s loňskou generací mnohem masivnější. Přestože kolem iPhonu 7 uniklo již mnoho informací, konkrétní parametry stále neznáme. Nepodložené zdroje predikují výrazný posun v oblasti pořizování multimediálního obsahu. To může v praxi znamenat nový typ snímače s vyšším rozlišením a optiku s lepší světelností.

Současné smartphony dokážou za optimálních podmínek vykouzlit snímky s dechberoucí kvalitou, nicméně po setmění dochází k výraznému zvýšení digitálního šumu, kdy automatika uměle vyrovnává nedostatek světla dopadajícího na snímač fotoaparátu. Ačkoli má video pouze několik vteřin, autor nezapomněl udělat záběr na spodní stranu, kde opět chybí 3,5mm vstup pro připojení sluchátek.

Zdroj

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close