AktualityNovinky

iPhone 6s láme rekordy: Za první tři dny se prodalo 13 milionů kusů. V ČR se dočkáme 9. října

Tři dny po oficiálním zahájení prodeje modelů iPhone 6s a iPhone 6s Plus (první dojmy) se Apple pochlubil prvními čísly. Za prvních 72 hodin se na celém světě vyexpedovalo na 13 milionů iPhonů. S podobným výsledkem nepočítaly ani ty nejpozitivnější prognózy. Americký výrobce tím opět dokázal, že iPhone je nejoblíbenějším smartphonem na světě. Tim Cook se nechal slyšet, že iPhone 6s je nejrychleji prodávaným smartphonem v celé historii Applu.

_MG_7952

Zároveň dodal, že se již nemůže dočkat, až se obě novinky objeví i na ostatních trzích, mezi kterými nebude chybět ani naše kotlina. Stane se tak 9. října, bohužel oficiální ceny zatím oznámeny nebyly. Je však velice pravděpodobné, že budou kopírovat loňské modely po jejich březnovém zdražení.

Úspěchy Apple jsou jen těžko pochopitelné a řada lidí si klade otázku, kam až jeho hvězda může vystoupat. Kalifornský gigant sklízí jeden úspěch za druhým, přičemž mezi ním a konkurencí zeje obrovská propast.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button