Novinky

iPhone 6s a 6s Plus si vedou až překvapivě dobře v testech vodotěsnosti (video)

Kromě bláznivě vyhlížejících testů odolnosti nových iPhonů se na internetu objevilo další video, jehož předmětem bylo zjistit, jak si iPhone 6s a 6s Plus (první dojmy) povede po ponoření do vody. Kdo by čekal rychlý průběh zakončený vypnutým displejem, je na omylu. Ani po hodině máčení se oba telefony neodporoučely do křemíkového nebe, ba co víc, stále bezchybně fungovaly. K újmě nepřišla jak vrstva s 3D Touch, tak ani domovské tlačítko či reproduktory. Otázkou zůstává, jak na tom byl 3,5mm vstup pro sluchátka a Lighting konektor.

Těžko soudit, co stojí za takto překvapivým úspěchem. Svůj podíl na tom zřejmě má maniakální přesnost při kompletaci jednotlivých dílů. Rozhodně však nedoporučujeme něco podobné zkoušet. Ačkoliv oba iPhony nevykazovaly žádné známky poškození, nezvratný proces oxidace si jistě svou daň vybere do několika měsíců. Ať tak či onak, stále jde o neuvěřitelně působivý výsledek.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button