Novinky

iPhone 11 Pro potěší delší výdrží. Více operační paměti ale nedostal

V souvislosti s generací nejnovějších iPhonů se nejčastěji mluví o jejich kamerách, které prošly poměrně výraznou proměnou. Oba modely totiž mají o jeden zadní snímač více. Inženýři v Cupertinu ovšem toho pod kapotou jablečných smartphonů samozřejmě změnili mnohem více. Díky informacím, které přinesla čínská agentura TENAA, vyšlo najevo, že nové iPhony v jednom aspektu potěší doslova každého uživatele. 

Ukázalo se totiž, že iPhone 11 dostal baterii s podstatně větší kapacitou. Konkrétně nabídne 3 110 mAh. Pro srování – loňský iPhone XR disponoval akumulátorem s kapacitou 2 942 mAh. Ještě více si polepšil dražší iPhone 11 Pro, který má 3 046mAh baterii, zatímco iPhone XS nabízel pouze 2 658 mAh. Vrchol nabídky v podobě iPhonu 11 Pro Max poté uživatelům poskytne 3 969 mAh baterii, což je o 20 procent více než loňský model. 

Tučné bonusy, auto na víkend nebo rok dovolené. Technologické společnosti si hýčkají zaměstnance štědrými benefity

V praxi to znamená, že iPhone 11 by měl na jedno nabití vydržet až 17 hodin přehrávání videa, což je o hodinu více než jeho předchůdce. V případě iPhonu 11 Pro činí výdrž při stejném testu 18 hodin. iPhone 11 Pro Max poté zvládne až 20 hodin. Stejný dokument také odhalil, že nové modely dostaly 4 GB operační paměti. Některé dřívější spekulace přitom uváděly o 2 GB více. 

Zdroj
9to5mac
Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close