AktualityNovinky

iPad Air 3 se výbavou přiblíží svému většímu sourozenci, naznačuje uniklý obal

Jablečné produkty patří beze sporu k těm nejočekávanějším. Není tedy žádným překvapením, že téměř každé zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku je předmětem bezpočtu úniků. Jinak tomu samozřejmě není ani v případě chystaného iPadu Air 3, se kterým jsme se zatím mohli seznámit pouze prostřednictvím jednoduchého nákresu. Informace nabyté zkoumáním onoho uniklého nákresu však nyní víceméně potvrdil obal, který se na svět také podíval předčasně.

15755-12220-screen-shot-2016-01-31-at-13819-pm-l

Podle otvorů totiž můžeme vidět, že nejnovější nástupce řady Air opravdu dostane po vzoru svého většího sourozence hned čtveřici reproduktorů. Ty by tak měly zprostředkovávat o poznání lepší zvukový projev. Pokud budeme vycházet z uniklé fotografie, můžeme si dále všimnout protaženého otvoru pro fotoaparát, jenž je dalším přiživením spekulace o přítomnosti LED blesku, který by se v jablečném tabletu objevil vůbec poprvé.

Otvory však prozrazují ještě jeden poměrně zajímavý detail. Jde o výřez na spodní straně tabletu, kde v případě obřího iPadu Pro nalezneme konektor pro připojení klávesnice. Je tak možné, že nativní klávesnice se dočká také jeho menší sourozenec.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button