Novinky

Dočkáme se třetí barevné varianty iPhonu X? Apple jej údajně již začal vyrábět ve zlaté

iPhone X (recenze) se v září loňského roku představil pouze ve dvou barevných variantách. Výběr černého a bílého provedení měl odkazovat na éru, kdy firmu ještě vedl Steve Jobs. V prvních letech prodeje totiž byly k dispozici právě tyto dvě barevné varianty. Už před půl rokem se ovšem mluvilo o tom, že nabídku doplní ještě třetí barva.

S touto informací přišel známý “whistleblower” Ben Geskin, který tvrdí, že Apple už iPhony X v barevném provedení, které nazval Blush Gold, začal vyrábět. V této souvislosti zveřejnil Geskin na svém twitterovém účtu fotografii zachycující zlatý šuplík SIM karty. Informace Ben Geskina bývají považovány za poměrně důvěryhodné. Už v minulosti například na světlo vynesl fotky ukazující později představený iPhone X. Kromě toho ovšem tvrdil, že nová vlajková loď se začne prodávat ve čtyřech barevných variantách, což se později ukázalo jako nepravdivé.

V následujících měsících ovšem své predikce upravil a začal předpokládat, že iPhone X dostane tři barevná provedení, přičemž jedno z nich bude právě odstín s názvem Blush Gold. S podobnými informacemi přišel před časem také guru všech Apple analytiků – Ming-Chi Kuo, jenž tvrdil, že zlatý iPhone X sužují nemalé výrobní problémy a na trhu se ukáže až později.

Uber pozastavil testy autonomních vozidel. Jedno z jeho aut zabilo chodce

Právě polovina životního cyklu výrobku se může jevit jako ideální pro doplnění modelové palety. Současná generace iPhonu už je totiž na trhu půl roku. Ve stejné době oživil Apple svou nabídku také loni, když představil iPhone 7/Plus v limitované edici RED.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button