AktualityNovinky

Chcete se odlišit? Kupte si iPhone 6s v barvě Black Gold

Po úspěšném debutu nových iPhonů (první dojmy) je každému jasné, jaká barva se u zákazníků těší největší oblibě. Varianta Rose Gold je doslova hitem, o čemž zároveň svědčí dostupnost, kterou Apple udává v horizontu třech týdnů. Pokud však patříte mezi uživatele toužící po ještě větší exkluzivitě a odlišení, možná vás zaujme nabídke vietnamské společnosti Karalux, která se již několik let zabývá individuálními úpravami jablečných smartphonů.

iphone_blac_goldNáročnější klientala si nyní může objednat iPhone 6s/Plus Blak Gold. Možná si nyní říkáte, co si pod tímto pojmem vůbec představit. Podle technického ředitele společnosti jde o povlak složený ze směsi 24 karátového zlata a rhodia, které je 6x dražší než žlutý kov. Proces obarvení trvá dlouhých osm hodin, přičemž výsledek stojí skutečně za to. Takto upravený iPhone 6s s 64GB interní pamětí vyjde na 2300 USD (přibližně 56 000 Kč).

Pokud netrpíte nedostatkem financí, jedná se o skvělou příležitost, jak se odlišit od desítek milionů ostatních uživatelů, v jejichž kapsách trůní smartphone s nakouslým jablkem ve znaku.

black-gold-iphone-6s-41Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button