Novinky

Black Friday v podání Netatmo: sleva 25 % na vybrané produkty

Také společnost Netatmo se rozhodla zapojit do slevové akce Black Friday a nabízí slevu 25 % na řadu svých nejoblíbenějších produktů. Výhodnější nákup také nabídnou prodejci Alza, iStyle, Smarty, iStores a Mzone. 

Sleva 25 % se vztahuje na nabídku následujících produktů:

  • Inteligentní meteostanice: v reálném čase měří venkovní i vnitřní prostředí. V případě, zhoršení kvality ovzduší, upozorní uživatele pomocí oznámení zaslaných na jeho smartphone. Díky archivování dat umožňuje sledovat vývoj kvality ovzduší v okolí.

Recenze Netatmo Urban Weather Station: luxusní meteostanice s řadou chytrých funkcí

Recenze Netatmo Thermostat: nezbytný základ každé chytré domácnosti

Recenze Netatmo Smart Smoke Alarm: chytrý detektor kouře s podporou Apple HomeKit

Recenze Netatmo Smart Smoke Alarm: chytrý detektor kouře s podporou Apple HomeKit

Poprvé se sleva také vztahuje na několik produktových balíčků Netatmo a vybraná zařízení Netatmo. Podrobnosti najdete na oficiálních stránkách výrobce. Nabídka Black Friday společnosti Netatmo je platná od čtvrtka 26. do pondělí 30. listopadu 2020 a dostupná je na oficiálním webu. Nabídka platí do vyprodání zásob a nelze ji kombinovat s dalšími slevami nebo stávajícími výhodami.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button