Novinky

Apple uvolnil iOS 11 a watchOS 4 pro veřejnost

Týden po uvedení nového iPhonu X, iPhonu 8, 8 Plus a Apple Watch Series 3 jsme se dočkali oficiálního uvedení finálních verzí operačních systémů iOS 11 a watchOS 4. Nové aktualizace přinášejí spoustu zajímavých změn a vylepšení, které opět posouvají uživatelský zážitek o úroveň výše.

Poradíme vám, jak vybrat správný USB-C Hub

V případě iOS 11 se můžete těšit na nový systém přesouvání fotografií a souborů napříč celým systémem, zábavnější Live Photos, přepracovaný obchod s aplikacemi App Store, klávesnici QuickType, pomocí níž můžeme psát jednou rukou, nebo zcela nové ovládací centrum. Ještě větší změny v systému však zaregistrujete na iPadech. Zde nově najdete dock, do kterého můžete umístit až 13 aplikací. Většina uživatelů tento způsob ovládání již dobře zná ze systému macOS. Dále je vylepšeno psaní poznámek s Apple Pencil nebo zcela přetvořený multitasking. Rovněž nesmíme zapomenout ani na novou aplikaci soubory, která shromažďuje veškeré dokumenty v telefonu a cloudová úložiště do jednoho místa.

Pozadu nezůstává ani watchOS 4 s vylepšenou denní aktivitou a následnými oslavami. Celý design se značně odlišuje od toho, který známe z předchozího systému. Nově je také možná synchronizace s přístroji ve fitness centrech nebo rychlá změna jednotlivých typů cvičení, což mohou ocenit například triatlonisté. Ciferník Siri nebo Kaleidoskop pak celou aktualizaci umocňuje.

Aktualizace probíhá formou OTA (Over The Air). Pokud se vám iOS 11 zatím nenabídl, stačí navštívit Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru a systém jednoduše stáhnout a nainstalovat.

Poradíme vám, jak vybrat správný USB-C Hub

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button