Novinky

Apple chystá nástupce iPhonu X s 6,5“ OLED displejem a podporou dvou SIM karet

Redakce webu Bloomberg publikovala zprávu, která odkrývá další specifikace připravovaného nástupce modelu iPhone X. Chystaná novinka má údajně nabídnou 6,5“ OLED displej, který se bude moci pochlubit rozlišením 1242 x 2688 obrazových bodů. Podle dosavadních úniků půjde o phablet, který přímo naváže na loni představený iPhone X. Anonymní zdroj dále prozradil, že vyvíjené prototypy nesou interní označení D33. Zatím není zcela jasné, pod jakým názvem se novinka bude prodávat, nicméně v kuloárech se čím dál častěji objevuje označení iPhone X Plus, což koresponduje s aktuálním názvoslovím výrobce.

Další zajímavostí je informace, podle níž se phablet od Applu objeví na pultech obchodů také ve zlaté variantě. Kalifornský výrobce chtěl tuto barvu nabídnout také u současného iPhonu X, ovšem plány mu překazily výrobní problémy.

Recenze iPhone X: takhle chutná jablečná budoucnost

Pokud se zdroj nemýlí, letos se vůbec poprvé dočkáme iPhonu s podporou dual-SIM. Ve své podstatě by šlo o reakci na výtky uživatelů, kteří považují možnost vložení dvou SIM karet za klíčovou funkci. Žádný z dosud představených iPhonů nic takového nenabízel, což zájemce o dual-SIM nutilo vybírat pouze z nabídky smartphonů s operačním systémem Android.

Uniklá fotografie potvrdila, že Apple letos představí iPhone X Plus

Zvětšení úhlopříčky na 6,5“ a přidání oblíbené zlaté varianty může Applu zajistit další nárůst prodejů především na asijských trzích, kde uživatelé doslova vyžadují co největší displej. Podpora dvou SIM karet by naopak mohla vzbudit zájem u uživatelů, kteří tuto funkci považují za nezbytnou.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button