Novinky

Uniklá fotografie potvrdila, že Apple letos představí iPhone X Plus

Pár týdnů zpátky se začaly objevovat spekulace o tom, že Apple připravuje novou generaci iPhonů, mezi nimiž nemá chybět ani model v iPhone X designu a větší úhlopříčkou displeje. Tyto zvěsti nově podpořila nedávno uniklá fotografie digitizéru, která údajně patří chystanému iPhonu s 6,5“ úhlopříčkou displeje. Autor snímku tvrdí, že jde o vzorek z výrobní linky vietnamské továrny LG. Část veřejnosti však pochybuje nad věrohodností úniku, jelikož výřez v horní části je mírně odlišný od toho, jakým disponuje současný iPhone X (recenze). Nedávno se navíc začalo hovořit o tom, že Apple chce v letošním roce zapracovat této části, která má být u nástupců menší.

Na diskuzních fórech se začaly rozebírat další detaily součástky, konkrétně flex kabel, jehož značení odpovídá tomu, co používá Apple. Zkušeným diskutérům se dokonce podařilo rozklíčovat, že součástka byla vyrobena v 46. týdnu loňského roku. Druhý snímek zachycuje sadu sestavených displejů, které jsou nachystány k expedičnímu procesu.

Z povahy úniku je nereálné potvrdit či vyvrátit jejich autentičnost. Na druhou stranu všechny dosavadní indicie nasvědčují tomu, že větší varianta iPhonu X letos skutečně dorazí. S tímto názorem mimo jiné souhlasí také uznávaný analytik Ming-Chi Kuo, který se již několikrát nechal slyšet, že Apple letos představí 3 nové smartphony s iPhone X designem. Ačkoli jsme vůči podobným únikům většinou skeptičtí, tentokrát se přikláníme k názoru, že se díváme na první fotografie součástek určených pro letošní novinky.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button