Novinky

Září je tady a Apple stále mlčí. Představení velkých novinek bude nejspíše skutečně odloženo na říjen

Už řadu měsíců vás pravidelně informujeme o tom, jak budou vypadat nástupci aktuálních generací iPhonu, iPadů a Apple Watch. Jako každý rok, i letos pravděpodobně očekávaná premiéra mnoho překvapení nepřinese. Podstatné informace už totiž známe. V roce 2020 se ovšem objevila jedna netradiční neznámá. Stále totiž není zcela zřejmé, kdy se této události dočkáme. Klasický zářijový termín není letos samozřejmostí. Naopak se mluví o tom, že Apple bude letos nucen odhalení novinek posunout. 

Zdroj: 9to5Mac

Tuto hypotézu nyní přiživil leaker L0vetodream, který na Twitteru informoval o tom, že tento měsíc nemáme od Applu očekávat představení nových Apple Watch. Series 6 se tak nejspíše světu představí až v říjnu. L0vetodream už na sebe několikrát upoutal pozornost už v minulosti. Správně předpověděl například příchod iPhonu SE 2, stejně jako premiéru iPadu Pro. Pokud má tajemná osoba s kvalitními zdroji pravdu i nyní, mohli bychom se skutečně nejdůležitější akce v kalendáři Applu dočkat až v říjnu. 

Apple letos uvede nástupce 12“ MacBooku s ARM procesorem. Na jedno nabití zvládne 20 hodin, vážit nebude ani kilo

Minimálně podezřelé je to, že Apple ještě stále novinářům neodeslal pozvánky. Například loni byla keynote naplánovaná na 10. září, přičemž tento termín byl znám už od 29. srpna. Pokud by tedy Apple plánoval představení novinek v klasickém schématu, nejspíše už by rozeslal pozvánky. To nasvědčuje tomu, že celá sláva letos bude skutečně o několik týdnu odsunutá. Japonský magazín Mac Otakara očekává, že se tak stane až v druhé polovině října. Čekání na velkou premiéru Apple možná vyplní představením méně zásadních produktů, o kterých dá světu vědět skrze tiskovou zprávu. Mohlo by jít například o nový iPad Air, menší HomePod, další sluchátka z řady AirPods nebo novou Apple TV. 

Zdroj
Macrumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button