Novinky

iPhone 12 půjde do prodeje v několika vlnách. Přednost dostanou základní verze, na iPhone 12 Pro si počkáme

Už padlo několik domněnek o tom, že letošní modely iPhonu 12 dorazí se zpožděním. Tomu napomohlo několik sdělení firem Boradcom a Qualcomm, které oficiálně ohlásily zpoždění s výrobou komponentů do nových modelů iPhonů. Minulý týden vydal Apple oficiální prohlášení, že začátek prodeje nových modelů bude skutečně opožděn. Prodej loňských modelů začal na konci září, tento rok by novinky měly přijít o pár týdnu později. Předpokládá se, že by se nové modely iPhonu 12 měly na trhu objevit začátkem října. 

Zdroj: macrumors.com

Celkem očekáváme 4 nové modely iPhonu 12. Všechny novinky by přitom měly disponovat OLED panely. Velikosti obrazovek by měly být 5,4, 6,1 a 6,7 palců. Zatím není jasné, zda všechny iPhony 12 vyjdou ve stejný termín. 

Je možné, že Apple začátek prodeje nové generace iPhonů rozdělí do dvou fází. V první fázi by se mohly začít prodávat dva modely 6,1 palcového iPhonu 12 a v druhé fázi 5,4 a 6,7 palcové modely. Doba mezi první fází a druhou by mohla dosáhnout až čtyř týdnů,“ sdělil zdroj magazínu DigiTimes. 

Zdroj: macrumors.com

Tento rok očekáváme celkem 4 nové modely iPhonu 12. Dva modely s třemi objektivy a dva modely s dvěma objektivy. Domníváme se, že by všechny nové modely měly disponovat 5G modemem,“ sdělil důvěryhodný Apple analytik Ming-Chi Kuo.

Chcete se dozvědět další informace o nových modelech iPhonu 12? Můžete si přečíst tento nebo tento článek.  

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button